Žlutá osuška do sprchy s rozměry 70/140 cm od Esposy


Esposa OSUŠKA DO SPRCHY, 70/140 cm, žlutá

Esposa OSUŠKA DO SPRCHY, 70/140 cm, žlutá je ideální doplněk do vaší koupelny. Tato vysoká kvalita osušky je vyrobena z 100% BAUMWOLLE a má rozměry 70/140 cm. Její žlutá barva SAFRAN dodá vaší koupelně příjemnou atmosféru a zároveň osuška skvěle doplní ostatní dekorace. Pokud hledáte praktickou a stylovou osušku do sprchy, neváhejte a pořiďte si tuto od Esposy.

Výhody osušky do sprchy Esposa

  • Kvalitní materiál: osuška je vyrobena z 100% BAUMWOLLE, která je velmi měkká a příjemná na dotek.
  • Příjemná barva: žlutá barva SAFRAN dodá vaší koupelně příjemnou atmosféru a zároveň skvěle doplní ostatní dekorace.
  • Rozměry: osuška má rozměry 70/140 cm, což z ní činí ideální velikost pro osušení celého těla.
  • Praktická: osuška se snadno udržuje, je strojově praná a sušitelná v sušičce.

Jestliže hledáte osušku do sprchy, která bude nejen praktická, ale i stylová, Esposa OSUŠKA DO SPRCHY, 70/140 cm, žlutá je tou správnou volbou pro vás. Zde si můžete osušku zakoupit: Esposa OSUŠKA DO SPRCHY, 70/140 cm, žlutá.

Esposa osuška do sprchy, žlutá barva

Esposa OSUŠKA DO SPRCHY, 70/140 cm, žlutá je nejen praktická, ale také dokáže skvěle doplnit interiér vaší koupelny. Vždyť žlutá barva je v koupelnách stále oblíbenější, protože celkový vzhled koupelny opticky zvětší a dodá ji světlosti a energii. Navíc je tato osuška velmi jemná a příjemná na dotek, takže si ji budete zaručeně zamilovat.

Jak pečovat o osušku do sprchy

Esposa OSUŠKA DO SPRCHY, 70/140 cm, žlutá je velmi snadno udržovatelná. Doporučujeme ji prát na 40 stupňů a sušit v sušičce. Pokud ji chcete dlouhodobě udržet hezkou a měkkou, nedoporučujeme ji prát s bělícím prostředkem. Při praní je také dobré se držet doporučeného množství pracího prášku a nepřetěžovat pračku.

Pokud tedy chcete mít krásnou a příjemnou osušku do sprchy, pořiďte si tu od Esposy v žluté barvě SAFRAN. Věříme, že vás tato osuška nadchne nejen svými praktickými vlastnostmi, ale i svým stylovým vzhledem.

Esposa osuška do sprchy, žlutá barva