Zelený jutový koberec Kave Home Adabel o průměru 120 cm


Designový zelený jutový koberec LaForma Adabel se stane skvělým doplňkem každého moderního a přírodně laděného interiéru. Koberec je zpracovaný ze 100% přírodní juty, čímž získává na osobnosti a originalitě. Dolaďte si svůj interiér i vy s jutovým kobercem LaForma Adabel.

Přírodní materiál pro váš domov

Jutové koberece se staly velmi populárními v posledních letech. To je především díky jejich přírodnímu původu. Juta je rostlina, která se pěstuje v Asii a Americe. Koberec z juty je velmi odolný a trvanlivý, a proto se využívá jako ideální materiál do domácnosti.

Zelený kousek přírody 

Jutový koberec LaForma Adabel má průměr 120 cm a jeho zelená barva vám připomene zeleň přírody. Koberec si zamilujete na první pohled. Svou barvou i strukturou dokáže vytvořit v místnosti příjemnou a uklidňující atmosféru.

Jak se o jutový koberec starat

Pro udržení dlouhé životnosti a krásného vzhledu je třeba dodržovat několik pravidel. Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

Výhody jutových koberečků

Jutový koberec je velmi odolný a trvanlivý, takže s ním nemusíte mít dech beroucí péči. Vlákna jsou pevná, takže snadno odolávají poškození. Díky své přírodní barvě dokáže vytvořit v interiéru skvělou atmosféru a zároveň skvěle kombinuje s ostatním nábytkem.

Doplňte svůj interiér krásným kouskem

Jutový koberec LaForma Adabel vám nabízí možnost doplnit váš interiér o krásný kousek, který bude vypadat skvěle v každé místnosti. Nabízí se také možnost kombinování s jinými barvami a materiály.

Zakoupit kousek přírody do vašeho domova

Zelený jutový koberec Kave Home Adabel je možné zakoupit na stránkách skvelynabytek.cz . Na stránkách najdete i další zajímavé kousky nábytku. Nábytek doporučujeme umístit do suchého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci.