Vyberte si z široké nabídky rozkládacích pohovek o délce 160 cm!


Pohovky o délce 160 cm – ideální pro každý interiér

Pokud hledáte pohovku pro vaši domácnost, vybírat můžete z mnoha druhů, velikostí i tvarů. Jeden z nejoblíbenějších druhů pohovek jsou rozkládací pohovky – a mezi nimi je rozhodně i pohovka o délce 160 cm. Jaké jsou výhody takovéto pohovky?

Výběr z široké nabídky

Vybírat si můžete z mnoha druhů pohovek o délce 160 cm. Můžete si vybrat klasickou pohovku, moderní rozkládací pohovku, pohovku s úložným prostorem, pohovku s boxem na sedačky, či pohovku se sklápěcími opěráky. Každá z těchto pohovek vám ušetří místo, a dokážou se skvěle přizpůsobit každému interiéru.

Prostornost a pohodlí

Pohovka o délce 160 cm je ideální volbou pro každou domácnost. Je dostatečně prostorná, aby se na ní mohlo pohodlně usadit až pět osob. Díky tomu se stane pohovka nepostradatelným kusem nábytku ve vaší domácnosti. Pohovka je také dostatečně pohodlná, a je vyrobena z kvalitního materiálu, který vám umožní, abyste se na ní cítili pohodlně a luxusně.

Výběr z různých materiálů

Když si vybíráte pohovku o délce 160 cm, můžete si vybírat z různých materiálů. Materiály, z kterých jsou pohovky vyrobeny, se pohybují od klasického koženého čalounění, přes umělou kůži, až po eko-kožené čalounění.

Výhody rozkládací pohovky o délce 160 cm:

  • Vybírat si můžete z mnoha druhů a velikostí.
  • Dostatečně prostorná pro až pět osob.
  • Vyrobená z kvalitního materiálu.
  • Vybírat si můžete z různých materiálů.

Pokud hledáte pohovku o délce 160 cm, doporučujeme vám navštívit náš e-shop, kde naleznete širokou nabídku rozkládacích pohovek.