Svíčka Mohan s dobu hoření 50 hodin – recenze IHR


Svíčka Mohan s dobou hoření 50 hodin – recenze IHR

Máte rádi kvalitní svíčky, které vám dodají pocit útulí a příjemného prostředí? Pak byste určitě neměli minout svíčku Mohan s dobou hoření 50 hodin od značky IHR. Tato svíčka je skvělým doplňkem každého domova, nemluvě o její vůni, která dokáže zahnat stres a napětí.

Kvalitní vůně a dlouhá doba hoření

Jak již bylo zmíněno, Mohan svíčka od IHR má skvělou vůni, která dokáže vyvolat pocit pohody a klidu. Díky svému kvalitnímu složení se dokáže postarat o dokonalou atmosféru v místnosti, a to až po dobu 50 hodin. Dokážete si představit, jak moc útulné a příjemné prostředí se vám s takovou svíčkou bude tvořit?

Krásný design obalu

Při výběru svíčky nejdůležitější rozhodně není pouze její vůně a doba hoření. Dalším faktorem, který hraje velkou roli, je samozřejmě design obalu. Admituje se, že i oči jí, a proto značka IHR vytvořila pro svou svíčku Mohan nádherný a velmi originální obal. Nejenže svíčka do vašeho domova vnese krásnou vůni, ale na pohled je naprosto dokonalým dekorativním prvkem.

Tip na využití

Dobré je vědět, že krásný dekorovaný obal této svíčky lze po dohoření využívat společně s čajovou svíčkou jako svícen. Tento tip je naprostou vychytávkou pro všechny milovníky svíček a designu. Takže pokud si zakoupíte tuto krásnou svíčku, máte zároveň i doplněk, který můžete využít dlouho poté, co svíčka dohoří.

Vyberte si tedy svíčku Mohan s dobou hoření 50 hodin od značky IHR a nechte se unést krásou její vůně a designu.

Svíčka Mohan
Pozor na úraz: Při používání svíček se řiďte vždy návodem na použití a neponechávejte zapálenou svíčku bez dozoru. Dbáte-li na zásady bezpečnosti, vydrží vám svíčka Mohan až 50 hodin a dokáže vás provázet vašimi nejkrásnějšími okamžiky.

Zdroj: https://www.maliboo.cz/produkt/svicka-doba-horeni-50-h-mohana-ihr