Stylová knihovna Tenzo Uno v matně petrolejové barvě


Ocenění za nejlepší design

Stylová knihovna Tenzo Uno je skutečný designový kousek, který zaujme již na první pohled. Právě díky neobyčejnému, modernímu designu získal ocenění za nejlepší design v rámci German Design Award 2019. To je důkazem, že se jde výrobcům Tenzo skvěle podařilo propojit eleganci s funkcionalitou.

Moderní minimalismus

Knihovna je vyrobena z kvalitní lakované MDF v matně petrolejovém provedení a v kombinaci s podnoží ze stejného materiálu a s jedinečnými plastovými úchytkami do tvaru „U“ vytváří atraktivní spojení, které do vašeho interiéru vnese nádech moderního minimalismu. Zaujme především lidi milující minimalismus a jednoduchost stylu.

Funkční knihovna

Knihovna je rozčleněna na 2 uzavřené a 2 otevřené police, kam pohodlně uložíte váš inventář či oblíbené knížky. Určitě oceníte i to, že obsahuje podnoží, což snižuje riziko, že se knížky z poliček nebo celá knihovna snadno sesypou. Je obzvláště vhodná v dětských pokojích, kde se knížky často používají.

Kombinujte podle sebe

Knihovnu můžete kombinovat jakkoliv chcete, a to díky rozsáhlé řadě, která obsahuje několik druhů produktů od komod, TV stolků, pracovních stolů až po vitríny v 5 trendy barvách – bílá, šedá, hořčicově žlutá, petrolejově modrá a zelená. Vytvořte si vlastní kombinaci u vás doma či v komerčním prostoru. Vhodnou kombinaci s knihovnou je například i stůl na PC ve stejném provedení.

Unikátní řada Tenzo Uno

Řada Tenzo Uno je zkrátka unikát, který se skvěle hodí do moderních interiérů. Pokud chcete mít v bytě něco speciálního, jedinečného a elegantního, řada Tenzo Uno je pro vás určená. Produkty z řady se skvěle hodí do moderního interiéru malého bytu, nebo do moderní společenské místnosti. Chcete-li si pořídit skvělou knihovnu Tenzo Uno, nakoupit ji můžete zde: https://www.maliboo.cz/produkt/matne-petrolejove-modra-lakovana-knihovna-tenzo-uno-152-x-76-cm-2/

Knihovna Tenzo Uno

Skrze tento článek jsme si představili moderní produkt, který se odvážil zaujmout nápaditým designem, kombinací nepřirozených tvarů a novou barevností. rozhodně nezůstane zbytečně před pohledem návštěv. Je to kousek nábytku, o který vás sousedé určitě budou závidět. A pokud se vám knihovna zalíbil, určitě neváhejte a porozhlédněte se kolem ostatních produktů v řadě Tenzo Uno.