Sprchová zástěna Walk-In s dveřmi 80 cm v provedení SAT s módním leskem a průhledným sklem


Sprchová zástěna Walk-In s dveřmi 80 cm v provedení SAT

Chystáte se na rekonstrukci koupelny a hledáte moderní a praktickou sprchovou zástěnu? Pak by vás mohla zaujmout novinka od společnosti Maliboo – sprchová zástěna Walk-In s dveřmi 80 cm v provedení SAT s módním leskem a průhledným sklem.

Reálné rozměry a stavitelnost

Jak už název napovídá, zástěna disponuje rozměry 80 cm, které jsou stavitelné v rozmezí 77-77,8 cm. Pokud si nejste jisti, zda se vám zástěna vejdde do prostoru, doporučujeme se podívat na montážní návod na stránkách Maliboo, kde najdete všechny potřebné informace.

Provedení a design

Sprchová zástěna je vyrobena z kvalitních materiálů a disponuje moderním provedením SAT s módním leskem. Dveře jsou vyrobeny z průhledného skla, což zajistí dostatečné prosvětlení a vytvoří pocit prostornosti. Výplň je z neprůhledného skla, které je opatřeno dekorem mřížky. Kombinace průhledného a neprůhledného materiálu dodá zástěně zajímavý designový prvek.

Ochrana skla

Produkt je opatřen speciální povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění vodou i syntetickými prostředky, minimalizuje usazování vodního kamene a prodlužuje tak životnost skla.

Orientace a instalace

Zástěna je vhodná pro levou i pravou orientaci a instaluje se jako pevný systém, což zaručuje vysokou stabilitu a bezpečí používání. Pro instalaci není potřeba žádných speciálních nástrojů ani zkušeností. Po zakoupení zástěny vám bude dodán kompletní montážní materiál a návod.

Závěrem

Sprchová zástěna Walk-In s dveřmi 80 cm v provedení SAT je skvělou volbou pro každého, kdo hledá moderní, praktickou a atraktivní zástěnu. Díky kvalitnímu provedení a speciální povrchové úpravě Easy Clean vám zástěna bude sloužit dlouhá léta. Pokud vás produkt zaujal, neváhejte a objednejte si ho na stránkách Maliboo, kde najdete širokou nabídku koupelnového vybavení za skvělé ceny.

Sprchová zástěna Walk-In s dveřmi 80 cm

Detail sprchové zástěny