Skvělá komoda pro Vaše miminko – Kocot kids Babydreams Princezna a Poník zelená v rozměru 80 cm


Skvělá komoda pro Vaše miminko – Kocot kids Babydreams Princezna a Poník zelená

V dnešní době se mnoho rodičů snaží co nejvíc vybavit prostory pro své malé děti tak, aby byly co nejkrásnější, praktické a vyhovovaly požadavkům především malých slečen. Pokud hledáte nábytek pro Vaše dítě, doporučujeme komodu v barvě princezny a poníka, kterou nabízí firma Kocot kids a kterou najdete na sidonia.cz.

Vlastnosti komody

Tato skvělá komoda je vyrobena z kvalitní laminované nábytkové desky silné 18 mm. Díky tomu je pevná a odolná vůči každodennímu používání a případným poškozením. Má velmi praktické rozměry výška 80 cm, šířka 80 cm a hloubka 41 cm, takže se vejde prakticky do každého prostoru a umístíte ji dle vašich potřeb.

Jednou z velkých výhod této komody jsou velké,postorné zásuvky. Celkem má tři zásuvky s hloubkou 34 cm, které jsou namontovány na válečkových kluzácích. To znamená, že vaše dítě si bude moci snadno samo vybírat a vkládat věci do zásuvek a komoda nebude způsobovat nějaké komplikace při každodenním používání.

Krásný design

Komoda Babydreams princezna a poník zelená se pyšní pěkným romantickým designem, který potěší především malé slečny. Na celé přední ploše je umístěn krásný laminovaný obrázek, který nejenže zkrášlí komodu, ale také ji ochrání před možným poškozením a roztržením. Obrázek na komodě je potažen laminátem, takže je velmi odolný, což z ní dělá skvělou investici na mnoho let.

Závěr

Pokud hledáte komodu, která bude praktická, krásná a vydrží dlouhé roky ve vašem domě, rozhodně byste si měli udělat čas a prohlédnout nabídku firmy Kocot kids na sidonia.cz. Komoda Babydreams princezna a poník zelená je skvělou volbou pro všechny rodiče, kteří chtějí nejen praktický a kvalitní nábytek, ale také krásný kousek, který upoutá pozornost a oblékne každý interiér.

    Výhody komody:

  • Odolná kvalitní laminovaná nábytková deska
  • Velké a prostorné zásuvky
  • Krásný laminovaný obrázek na celé přední ploše
  • Zdravotně nezávadný nábytek pro Vaše dítě

Komoda Babydreams princezna a poník zelená

Pokud hledáte komodu v barvě princezny a poníka, určitě doporučujeme tuto krásnou komodu od Kocot kids Babydreams.

Rozměry:

  • Výška: 80 cm
  • Šířka: 80 cm
  • Hloubka: 41 cm