Skříň EGIDIO 3D v ořechovém a wenge designu


Skříň EGIDIO 3D je moderní kus nábytku, který zaujme svým neotřelým designem a praktičností. Korpus skříně je v barvě ořechu a dvířka jsou kombinací ořechu a wenge.

Skříň je vyrobena z lamina a dvířka z MDF, což zaručuje pevnost a odolnost. Rozměry této skříně jsou 159,5 x 204 x 56,5 cm, což znamená, že poskytne dostatečný úložný prostor pro vaše oblečení, boty a další předměty.

Vnitřní členění

Skříň EGIDIO 3D je rozdělena na tři části. Levá a prostřední dvířka jsou vybavena šatní tyčí, která umožní zavěšení vašich košil, sukní, kalhot a dalšího oblečení, které vyžaduje zavěšení. Pravá dvířka jsou situována na police, takže je ideální pro uložení vaší obuvi, batohů a důležitých dokumentů.

Skříň EGIDIO 3D je ideální pro ty, kteří hledají kombinaci stylu a funkčnosti. K dispozici je v demontáži, což znamená, že si ji můžete sestavit pomocí pokynů, které jsou součástí balení.

Pokud máte zájem o tuto skříň, můžete si ji objednat na https://www.sidonia.cz/produkt/skrin-egidio-3d-orech-wenge .

Obrázky

Skříň EGIDIO 3D

Níže můžete vidět další obrázek této skříně – jak ji můžete využít pro svůj domov a jak vypadá zblízka.

Skříň EGIDIO 3D

Tato skříň udělá z vašeho pokoje dokonalý prostor pro ukládání vašeho oblečení, bot a dalších předmětů. je ideálním řešením pro ty, kteří hledají moderní a praktický nábytek.