Růžová sametová podnožka DUTCHBONE Bar – zdobení interiéru v barvě lásky!

Elegantní podnožka DUTCHBONE Bar nabízí maximální komfort a jedinečný styl. Pokud hledáte nábytek, který nemusí být jen praktický, ale i natolik krásný, že vás bude rozesmívat každý den, jste na správné adrese. Podnožka DUTCHBONE Bar je to pravé pro vás.

DUTCHBONE Bar

Růžová barva – symbol lásky a romantiky

Růžová barva se tradičně spojuje s láskou, romantikou a něžností. A právě tyto vlastnosti podnožka DUTCHBONE Bar neskrývá. Její měkké sametové čalounění v kombinaci s černě lakovanou otočnou podnoží tvoří působivý celek, který dokáže rozjasnit každý interiér. Pokud máte rádi růžovou, rozhodně si ji zamilujete v této podobě.

Pokud si přejete svůj domov oživit a dodat mu něco nového zajímavého, růžová barva může být tím správným řešením. Dodá interiéru na klasickém a elegantním vzhledu, který bude skvěle ladit s jinými stylovými prvky a doplňky. Uvidíte, jak veliký rozdíl dokáže tento kus nábytku udělat.

Pohodlný a praktický společník při relaxaci

Podnožka Bar příjemně doplní každý moderní interiér a stane se vaším oblíbeným společníkem při relaxaci. Její speciální tvar dokáže dokonale podpořit chodidla a vést tak ke kvalitnímu odpočinku. Ať už si čtete knihu, posloucháte hudbu nebo sledujete oblíbený seriál, tento kus nábytku vám bude sloužit jako krásný doplněk a praktický pomocník.

DUTCHBONE Bar

Jak na údržbu růžové sametové podnožky

Pokud chcete, aby si růžová podnožka udržela svůj půvab a eleganci, je velmi důležité dbát na její správnou údržbu. K čištění textilního nábytku doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. Pokud si budete dávat pozor na to, jak s ní nakládáte, bude vám sloužit mnoho let.

Pokud ještě nemáte v obývacím pokoji podnožku, určitě ji vyzkoušejte. Podnožky jsou skvělým pomocníkem při relaxaci a dokážou vám dodat vášně a romantiky svou barvou. Zkuste vybrat takovou, která bude dokonale ladit s vašimi dalšími kousky nábytku, a uvidíte, jak krásně se ve vašem interiéru prosadí.

Zajímá vás tato růžová sametová podnožka DUTCHBONE Bar?