Oranžová dřevěná šatní skříň Vipack Bonny – skvělý doplněk pro váš interiér!

Stylová šatní skříň Vipack Bonny je skvělý doplněk pro stejnojmennou sérii. Skříň Bonny je vyrobena z lakovaného laminátu s oranžovým designovým pruhem. Praktické úložiště zajistí 5 polic, 3 prostorné zásuvky a závěsná kovová tyč pro uložení oblečení. Bonny se nejlépe hodí do menších prostor, díky své nenáročnosti na místo.

Proč si vybrat šatní skříň Vipack Bonny?

Stylový design – oranžový pruh na čistě bílém pozadí dodává skříni Bonny jedinečný a moderní vzhled, který se bude hodit do každého bytu.

Prostorově úsporná – Bonny je ideální volbou pro menší prostory, protože není příliš velká a má dostatek úložného prostoru pro vaše oblečení a další předměty.

Praktické úložiště – skříň Bonny obsahuje 5 polic, 3 zásuvky a závěsnou tyč pro uložení vašeho oblečení. Všechny tyto rozměrné úložné prostory umožní, abyste měli své věci uspořádané a přehledné.

Jednoduchá údržba – k čištění doporučujeme použít hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, která nejsou chráněná fólií či lakem.

Chcete si pořídit dřevěnou šatní skříň Vipack Bonny? Na www.nabyteklevneji.cz si můžete objednat tento nádherný kus nábytku již dnes!

Shatni skrin Vipack Bonny

Neváhejte a pořiďte si šatní skříň Vipack Bonny a užijte si úsporu místa a praktické úložné prostory! S touto skříní budete mít oblečení a další věci na jednom místě a vždy po ruce.