Nový výtvarný doplněk – Polstr na paletu 120×80 cm v tmavě šedém melíru

Paletový sedák – polstr o rozměrech 120×80 cm. Je vyroben z velmi kvalitní látky zvané MELÍR, je plněný drceným molitanem. Tloušťka polstru je přibližně 10 cm. Polstr je kvalitně zpracován v České republice, má obšité rohy a kvalitní prošití na profesionálních prošívacích strojích. Sedací polstr je prošitý na dvanácti místech, což zaručuje pohodlné sezení a sedák netlačí.

Nový doplněk do interiéru

Polstr na paletu je ideálním doplňkem do každého interiéru. Jeho tmavě šedý melír se hodí do moderního stylu, ale i do tradičního interiéru. Polstr dokáže okamžitě změnit atmosféru místnosti a dát jí novou dimenzi. Navíc je velmi praktický a snadno přenosný. Můžete jej použít na vaší obyčejné paletě a tvořit z ní pohodlnou a stylovou sedačku.

Kvalitní materiály

Polstr je vyroben z velmi kvalitní látky zvané melír. Tento materiál má mnoho výhod – je pevný, odolný, dobře se udržuje a navíc i dobře vypadá. Polstr je navíc plněný drceným molitanem, což zaručuje pohodlné sezení. Tento materiál je velmi oblíbený v textilním průmyslu a je široce využíván pro výrobu polštářů, potahů na sedačky a dalších textilních doplňků.

Kvalitní zpracování

Polstr na paletu je kvalitně zpracovaný. Má obšité rohy a kvalitní prošití na profesionálních prošívacích strojích. Navíc je prošit na dvanácti místech, což zaručuje pohodlné sezení a sedák netlačí. Polstr je vyroben v České republice a zaručuje se tak vysoká kvalita zpracování.

Polstr na paletu 120x80 cm

Jak na to

Použití polstru na paletu je velmi jednoduché. Stačí položit polstr na paletu a už můžete sedět. Pokud chcete vytvořit sedačku, můžete použít dvě palety a mezi ně položit polstr na paletu. Takto snadno a rychle vytvoříte pohodlnou a stylovou sedačku s vlastními rukama.

Kde zakoupit

Polstr na paletu můžete zakoupit na internetovém obchodě Srovnávačnabytku.cz. Cena polstru je velmi přijatelná a zaručuje se vysoká kvalita materiálů a zpracování. Navíc je polstr vyroben v České republice, takže podpoříte českou výrobu.