Novinka od LEGO®: Žlutý úložný box pro holky s průměrem 10,6 cm

V posledních letech se značka LEGO® stala stále výraznějším hráčem na poli organizace a úklidu v dětských pokojích. Vychází přitom ze svého klasického produktu – stavebnice LEGO®, která děti učí systematickému myšlení, plánování, ale také kreativitě a fantazii.

Touto filozofií se nechala inspirovat i novinka LEGO® – žlutý úložný box pro holky s průměrem 10,6 cm, který může být vynikajícím pomocníkem při ukládání drobných hraček a dílků. A to nejen pro holky – své využití najde v každém dětském pokojíčku.

Jeden box, mnoho možností

Jak již bylo zmíněno, svým designem novinka připomíná hlavu figurky LEGO®. To jí dodává nejen nápaditý a hravý vzhled, ale také praktickou vlastnost – jednotlivé kusy na sebe můžete vrstvit.

Toto řešení umožňuje nejen efektivní využití místa v pokoji, ale také kreativní a hravé řešení uskladnění dětských věcí. Dítě si tak může vytvořit vlastní úložný systém a zároveň si hrát s LEGO® dílky.

Box tak může na chvíli nahradit i klasické stavebnice a je ideálním doplňkem pro všechny fanoušky této kultovní značky.

Pro dívky i chlapce

Žlutý úložný box je vzhledově sice zaměřen na dívky (například díky jemnějším tónům a obrázku holčičky na obalu), nicméně jeho použití není ohraničeno pohlavím.

Box je vhodný pro děti od 3 let a nabízí se tak jako ideální možnost jak se s dětmi bavit a zároveň je učit organizaci svých věcí.

Aby byla značka LEGO® univerzálnější, nevyrábí pouze produkt pro holky, ale i pro kluky. V nabídce má například úložné boxy v barvách modré, zelené a červené.

Ukázka použití boxu

A jak lze box využít v praxi? Představme si, že máme doma dítě, které má oblíbenou stavebnici LEGO® Friends, ale s postavami z jiných edic si také rádo hraje. Dochází však k tomu, že dílky z různých edic se míchají a v pokoji panuje chaos.

Zde může box přijít vhod – stačí dítěti vysvětlit, že si do každého boxu uloží dílky z jedné edice a vše bude jednoduše a rychle k nalezení.

Box také může být vynikajícím pomocníkem při ukládání drobností, jako jsou náušnice, řetízky, malé plyšové hračky a podobně. Dítě pak má své věci po ruce a nemusí se prohrabovat všemi šuplíky a krabicemi.

Závěr

Nový žlutý úložný box od značky LEGO® je určen pro všechny malé a větší fanoušky této kultovní stavebnice. Využití nabízí zejména v oblasti organizace a úklidu v dětském pokoji, nicméně hravý design a kreativní potenciál nabízí spoustu možností, jak box využít.

Pokud máte zájem o koupi, můžete se podívat na stránkách maliboo.cz, kde najdete kromě žlutého úložného boxu pro holky i další varianty v různých barvách.

lego image

lego image

Tak neváhejte a přineste do života svého dítěte trochu řádu a zábavy s novinkou od značky LEGO®.