Nordic Living: Černá kovová stolní lampa Melany

Moderní design stolní lampy Melany skvěle vynikne i na vašem pracovním nebo studentském stole. Tato lampa kombinuje kovové prvky s textilním kabelem, který je dlouhý 180 cm, takže lze lampu umístit i v delší vzdálenosti od zásuvky. Podstavu lampy i její stínidlo tvoří lakovaný kov černé barvy.

Stolní lampa Melany

V interiéru bude lampa Melany vypadat skvěle v kombinaci se závěsným světlem a stojací lampou ze stejnojmenné série. Pokud si oblíbíte moderní industriální styl, stolní lampa Melany bude vynikat v kombinaci se dřevem, betonem a kovovými prvky.

Kovové prvky v interiéru

Kovové prvky jsou v poslední době velmi populární. Kovová lampa jako Melany může zkrášlit nejen pracovní stůl, ale skvěle vypadá i v obývacím pokoji nebo ložnici. Kovové prvky se dají využít ve všech typech interiéru, nejenom v moderním. Kovové lampy a dekorace jsou oblíbené u všech, kdo hledají zajímavé designové prvky. Stolní lampa Melany náleží mezi ty, na které si zaručeně oblíbíte.

Jakou žárovku použít

Stolní lampa Melany je dodávána bez žárovky, proto si můžete zvolit takovou, která bude vyhovovat vašim potřebám. Pro tuto lampu se hodí jak klasické žárovky s vláknem, tak i moderní LED žárovky. Pro svůj pracovní stůl si vyberte žárovku s vyšším počtem lumenů, která poskytne dostatek světla pro práci s dokumenty nebo psaní. Pro méně intenzivní světlo vyberte žárovku s nižším počtem lumenů na relaxaci při sledování filmů nebo čtení knih.

Stolní lampa Melany bude skvělým doplňkem každého interiéru a poskytne vám dostatek světla pro vaši práci i odpočinek. Zkuste využít kombinaci kovových prvků s dalšími prvky jako dřevo a beton a vytvořte si moderní industriální styl svého interiéru.

Klikněte zde pro více informací o stolní lampě Melany.