Nerezový slévací cedník Westmark – nezbytný pomocník v každé kuchyni!


Westmark – více než padesátiletá tradice v kuchyňských doplňcích

Westmark je německá značka s více jak 50letou historií. Jejím středobodem je jediné – zkrátit chvíle strávené v kuchyni tím, že vám nabídne vychytané kuchyňské doplňky, které vám ušetří hromadu práce. Jako třeba cedník na rychlé a bezpečné slévání vody.

Slévací cedník Westmark – univerzální pomocník do každé kuchyně

Kdykoliv při vaření nebo pečení pracujeme s horkou vodou, musíme řešit, jak jí bezpečně a rychle slévat. To je právě situace, kdy se nám hodí kvalitní slévací cedník. S nerezovým slévacím cedníkem Westmark se vyhnete nejen pálení, ale také styku s nečistotami z vašeho kohoutku či kotle. S cedníkem si můžete v klidu slévat horkou vodu, ideální například pro přípravu těstovin, zeleniny či kořenové zeleniny do polévky, ať už v domácí kuchyni, nebo na vaší chatě.

Jak funguje slévací cedník Westmark?

Nerezový slévací cedník Westmark má velmi praktický tvar. Jeho rukojeť se skládá, a tak ho můžete snadno skladovat i v malých prostorách. Dno cedníku je vybaveno otvory, které umožňují rychlý a bezpečný odtok vody. Kromě slévání vody můžete cedník použít i na sýry, drobné množství zeleniny nebo ovoce a podobně. Nerezový cedník Westmark lze také snadno mýt v myčce.

Nerezový slévací cedník Westmark

Kde koupit slévací cedník Westmark?

Pokud jste se rozhodli, že slévací cedník Westmark je pro vás tím pravým pomocníkem do kuchyně, můžete si ho objednat přímo na stránkách www.nabytekprozivot.cz. Cena za tento praktický cedník se pohybuje kolem 350 Kč a dostupný je v jednom provedení.