Modrá nástěnná samolepka s motivem Skandinávských oblaků pro dokonalou atmosféru

Přemýšlíte, čím oživit dětský pokojík? Zkuste sáhnout po nástěnných samolepkách značky Ambiance. Ty z království těch nejmenších udělají místo, kde bude radost chodit spát nebo si hrát.

Modrá nástěnná samolepka s motivem Skandinávských oblaků

Údržba samolepky

Údržba je velmi jednoduchá, stačí ji otřít navlhčeným hadříkem. Nepoužívejte rozpouštěla ani agresivní čisticí prostředky. Samolepka může hůře držet na zdech, které byly natřeny méně než 30 dní dozadu, na zdech vystavených vlhkosti, na hrubých a zrnitých omítkách či na těch, které jsou natřené voděodolným silikonovým nátěrem. Při sundavání samolepky můžete zeď poškodit v případě, že je na ní více vrstev omítky, v místnosti je vlhkost či zeď ústí z druhé strany ven. Foto je ilustrativní, skutečné rozměry odpovídají uvedeným parametrům.

Rozměry samolepek

Rozměr 2 velkých tyrkysových samolepek ve tvaru mraku je 25 x 50 cm, 2 středních 15 x 30 cm a nejmenší 12.5 x 22 cm. Balení přijde na kartonu o rozměrech 60 x 70 cm. Pokud byste chtěli samolepku umístit na zdi, která má jiné rozměry, než jsou uvedené, můžete ji jednoduše přizpůsobit a zkrátit na požadovanou velikost.

Modrá nástěnná samolepka s motivem Skandinávských oblaků najde své uplatnění nejen v dětském pokojíku, ale i v obývacím pokoji, kanceláři či ložnici. Můžete ji umístit na jednu ze zdí, nebo ji využít jako dominantní prvek na celé stěně. Samolepka vytvoří dokonalou atmosféru a dojem, že Vaše místnosti jsou menšími oblaky na nebi.

Nyní můžete tuto modrou nástěnnou samolepku s motivem Skandinávských oblaků objednat na stránkách KupSiNabytek.cz a udělat radost nejen svým dětem, ale i sobě.