Modrá dubová skříň Woodman Lia s kovovou podnoží – kombinace rustikálního stylu s moderním prvkem


Elegantní a svěží kousek značky Woodman

Dubová skříň Lia je jedním z elegantních a svěžích kousků značky Woodman. Kombinace přírodní barvy dubu a modře lakované dýhy na dveřích působí originálním vzhledem a díky atraktivnímu vzoru na dveřích dostává skříň nádech elegance. Na zajímavosti skříni dodá černě lakovaná podnož.

Dostatek prostoru pro vaše oblečení

Skříň je vyrobená ze dvou dveří v nichž se ukrývá dostatek prostoru na ramínka i složené oblečení ve dvou policích. Skvěle zapadne do světlých moderních interiérů.

Kvalitní materiály a design

Skříň je vyrobena z kvalitních materiálů a designově je promyšlená do každého detailu. Váš interiér ozvláštní nevšední skříň, která bude stát v centru vašeho obývacího pokoje.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Vstupte na stránky Kupsinabytek.cz a objednejte si tuto krásnou skříň

Pokud vás naše popisovaná skříň zaujala a máte zájem si ji pořídit, navštivte stránky Kupsinabytek.cz a objednejte si skříň, která vám bude sloužit mnoho let.

Modrá dubová skříň Woodman Lia s kovovou podnoží

Obklopte se bytem plným stylu a výjimečnosti s modrou dubovou skříní Woodman Lia s kovovou podnoží.