Kvalitní postel z borovice s mořením – LAGRAVE 100×200


Postel zdravého spánku

Když jsme si hledali postel, bylo pro nás nejdůležitější zdraví. Spánek je pro lidský organismus klíčový a proto jsme chtěli postel, která tohoto aspektu bude respektovat. Výsledkem našeho hledání byla postel z borovice s mořením – LAGRAVE 100×200.

Proč postel z borovice?

Borovice je nejen krásný, ale také velmi kvalitní a odolný materiál. Jeho struktura dokáže dýchat a tvořit příjemné mikroklima. Díky tomu se vám bude v posteli spát mnohem lépe a kvalitněji. Borovicové dřevo se také vyznačuje vysokou pevností a odolností proti vlivům prostředí.

Moření pro zajímavý design

Krásná postel z borovice by byla skvělá i bez jakékoliv úpravy, ale pro zajímavý design jsme se rozhodli zvolit moření. Moření dřeva z ní udělá jedinečný kus nábytku, který je vždy o něco jiný. Navíc mořené dřevo poskytuje naprosto jedinečný dojem a pocit, který vynikne v jakémkoliv interiéru.

Nakupujte u nás a užijte si vysoký komfort

V naší nabídce na nabytekhned.cz nabízíme kvalitní postel LAGRAVE 100x200cm. Cena postele nezahrnuje rošt ani matraci, ale dokážeme vám je také sjednat. Postel LAGRAVE má následující rozměry (šířka x délka): 108 x 205 cm, ložná plocha 100 x 200 cm a výška čela za hlavou 88 cm a u nohou 45 cm. Montovat se dá rošt ve výšce 27 cm, od podlahy k horní hraně boku má postel výšku 41,5 cm a od podlahy k nejnižšímu bodu postele 25 cm. Postel je v demontu a má záruku 24 měsíců.

Zvolte si svou oblíbenou barvu

Postel LAGRAVE je k dispozici v několika krásných barvách. Vyberte si tu, která se vám líbí nejvíce a polepšete si kvalitu spánku. Jedná se o ideální postel pro každého, kdo chce kombinovat spojení zdraví a krásy. Pokud si chcete koupit postel LAGRAVE, navštivte náš web na www.nabytekhned.cz a objednejte si ji ještě dnes.

Postel LAGRAVE

Postel LAGRAVE v barvě Šedá – jako stvořená do vaší ložnice.