Komoda ASUAN 2: Moderní bílá matová elegance pro váš interiér

Komoda ASUAN 2 - bílá matová

Komoda ASUAN 2 je skvělým doplňkem pro váš interiér. Její moderní provedení v bílé matové barvě zaručuje, že se dokonale hodí do každého moderního bytu.

Vlastnosti komody ASUAN 2

Komoda ASUAN 2 je vyrobena z kvalitního LTD (lamina), což zajistí pevnost a stabilitu dlouhodobé používání. Komoda má dvě dveře, za kterými se ukrývají čtyři praktické zásuvky, takže máte odkládací prostor na vše, co potřebujete.

Komoda ASUAN 2 má výšku 83 cm, šířku 140 cm a hloubku 45 cm, takže se dokonale vejde do každé místnosti. Barva komody je bílá, a právě díky této barvě se hodí do každého typu interiéru.

Komoda ASUAN 2 je dodávána v demontu, takže si ji snadno můžete sami sestavit. Navíc máte 24 měsíční záruku na vaši komodu.

Komoda ASUAN 2 - bílá matová

Komoda ASUAN 2 jako krásný kus nábytku

Komoda ASUAN 2 je nejen praktická, ale také krásná. Její moderní design v bílé matové barvě dodá vašemu interiéru na eleganci a vkusu.

Jestliže hledáte do svého bytu kus nábytku, který bude skvělým a praktickým doplňkem, ale bude se také hodit do vaší moderní domácnosti, pak je Komoda ASUAN 2 tou nejlepší volbou.

Přesvědčte se o tom sami a objednejte si ji na https://www.kupsinabytek.cz/produkt/komoda-asuan-2-bily-mat.