Inovativní kancelářská židle Antares 1890 SYN Infinity NET

Provedení: Moderní kancelářská židle s černým síťovaným opěrákem a čalouněným sedákem – viz. vzorník níže.

Pokud hledáte kancelářskou židli, která splňuje nejvyšší nároky na ergonomii a kvalitu zpracování, rozhodně neváhejte a zvolte si Antares 1890 SYN Infinity NET. Tato židle disponuje řadou kvalitních a praktických vlastností, které ocení každý uživatel.

Synchronní mechanismus a ergonomické nastavení

Synchronní mechanismus s několikanásobnou aretací a ergonomickým nastavením síly protiváhy zajišťuje dokonalé přizpůsobení židle Vašemu tělu a Vašim potřebám. Díky tomu se můžete plně soustředit na svou práci a nebudete trpět bolestmi zad či krční páteře.

Bederní opěrka a pyramidová báze

Výškově nastavitelná bederní opěrka a moderní pyramidová báze odlehčují Vašemu tělu a zajišťují správné sezení. Kolečka průměru 65 mm umožňují snadné přemisťování židle v kanceláři.

Čalounění ze studené pěny a područky s nastavením

Čalounění ze studené pěny, tzv. moulded foam, zajistí nejen komfort, ale i dlouhou životnost židle. Područky s nastavením výšky a úhlu jsou dalším krokem ke zlepšení ergonomie a k pohodlnému sezení. Navíc se můžete díky mechanismu pro nastavení hloubky sedáku snadno přizpůsobit Vaší postavě.

Také design této kancelářské židle stojí za zmínku. Kombinace černého opěráku s čalouněným sedákem působí moderně a elegantně, což se hodí do každé kanceláře či domácnosti.

Pokud Vás zaujala kancelářská židle Antares 1890 SYN Infinity NET, navštivte naše stránky a jednoduše si ji zakupte.