Elegantní a praktická pohovka MICADONI Moghan – černá bouclé, rozkládací, pravá, 241 cm


Minimalistický design s bouclé čalouněním

Pravá rohová pohovka Moghan od značky Micadoni zaujme na první pohled minimalistickým designem. Jemné linie prošívání vytváří společně s bouclé čalouněním a bukovou podnoží příjemné spojení, které působí lehce a svěže.

Tkanina je velmi odolná proti oděru, čímž zaručí dlouhodobé používání bez známek opotřebení, a navíc splňuje certifikát Oeko-Tex®. Tip: Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Rozkládací pohovka s bonusovým lůžkem

Praktickým bonusem je možnost pohovku rozložit a vytvořit tak pohodlné lůžko pro vaši nečekanou návštěvu. Sezení je vhodné pro čtyři osoby a je doplněno polštáři, které vám i vašim hostům poskytnou pohodlné a prostorné místo k posezení. Pohovka Moghan je k dispozici v neutrálních tónech, díky kterým snadno zapadne do vašeho interiéru.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6.

Čištění a údržba

Celou pohovku doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.

Koupit pohovku MICADONI Moghan

Pohovka MICADONI Moghan

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit!