DekorStyle Spiedini černé stropní svítidlo – elegantní doplněk pro bydlení

DekorStyle Spiedini černé stropní svítidlo je jedním z nejmodernějších a nejkrásnějších doplňků interiéru, které si můžete pořídit. Tato závěsná lampa je větší a neobvyklá, a vyznačuje se velmi zajímavou, přesto jednoduchou formou, která v kombinaci s ozdobnými žárovkami tvoří úžasný efekt.

Skvěle vyzdvihne moderní a avantgardní interiéry

DekorStyle Spiedini Grandi skvěle vyzdvihne moderní a avantgardní interiéry. Důležité je, že lampa byla vyrobena ze 100% z černě lakovaného kovu, což jí dodává na robustnosti a jistotě. Lampa je velmi kvalitní a odolná, takže si ji můžete pořídit s klidem.

Spiedini Grandi má výšku 90 cm, šířku 46 cm a průměr 46 cm. Je to tedy poměrně velká lampa, která vynikne v každém interiéru. Zdroj světla je typu E27 a lampa je vyrobena z kovu.

Profi svítidlo Doporačujeme – Vzhledem ke svému designu a kvalitnímu zpracování je tato lampa velmi oblíbená. Určitě ji doporučujeme těm, kteří chtějí svůj interiér doplnit o krásný a moderní doplněk. Pokud je vám interiér důležitý, pak byste si tuto lampu neměli nechat ujít.

DekorStyle Spiedini černé stropní svítidlo

Pořiďte si DekorStyle Spiedini a vychutnejte si krásu moderních lamp. Je to jednoduché, stačí kliknout na odkaz https://www.esrom.cz/produkt/dekorstyle-stropni-svitidlo-spiedini-cerne a objednat si ji.