Barevný a nadčasový – představujeme vám vlněný běhoun Flair Rugs Collage, o rozměrech 60 x 230 cm

Když běhoun, tak takový, který vám vydrží dlouhé věky a i za deset let bude lahodit vašemu oku!

Každý z nás touží po krásném, nadčasovém kousku, který dokáže proměnit běžnou místnost v prostor plný elegance a stylu. A právě takovým kouskem je vlněný běhoun Flair Rugs Collage, který spojuje moderní a tradiční prvky do jedinečného designu.

Pravá vlna pro dokonalou kombinaci praktičnosti a estetického objektu

Běhoun je vyroben z pravé vlny, a tak dobře dýchá a je také odolnější vůči nečistotě. Přitom si zachovává svou měkkost a příjemný pocit na dotek.

Vlněný běhoun je výborným tepelným i hlukovým izolantem a na dotyk je velmi příjemný. Vlákna jsou navíc elastická a mají tvarovou paměť.

Vynikající praktické vlastnosti vlny spolu s unikátním designem vytváří výrobek, který splní náročné požadavky na jakost, krásu i funkčnost. Je vhodný jak pro obytné, tak i pracovní prostory.

Barevný design pro dokonalou harmonii s vaším interiérem

Běhoun měřící 60 x 230 cm nabízí skvělou kombinaci barev a vytváří tak unikátní designový prvek, který se bude skvěle hodit do mnoha interiérů.

Vlněný běhoun Flair Rugs Collage

Každý kousek v kolekci Flair Rugs Collage je ručně tkán a výrobní proces používá nejmodernější technologie, aby byla zajištěna nejvyšší kvalita a preciznost.

Nelekněte se, že prvních pár týdnů bude koberec tak trochu línat. To je běžná vlastnost vlněných koberců, která se přibližně po prvním měsíci ustálí. Nitky z koberce nevytahujte, ale jednoduše odstřihněte.

Potěšte svůj vnitřní estetický smysl a vyberte si z limetkově zelených, levandulových, hnědých, červených a modrých barevných provedení. Nebo si vyberte svůj oblíbený model v našem sortimentu.